METAMORPHOSIS > OFERTA > POWER SHOW

;


GALERIA
POWER SHOW
TRICKI
TECHNIKA
KONSULTACJE
PROJEKTY SPECJALNE
Kontakt
Mapa serwisuOferta specjalna - Power Show

Wychodząc naprzeciw coraz częstszym zapytaniom o możliwość organizacji pełnowymiarowego show iluzjonistycznego w wykonaniu grupy Metamorphosis podczas wszelkiego rodzaju imprez firmowych, a w szczególności konferencji i szkoleń, mamy przyjemność przedstawić ofertę organizacji takiego spektaklu.


Do wystawienia spektaklu może być wykorzystana jedna z sal konferencyjnych bądź balowych hotelu lub ośrodka, w którym odbywa się impreza firmowa. Z grupą Metamorphosis przyjeżdża ekipa techniczna wraz z kompleksowym wyposażeniem technicznym

Wersja ta zawiera większość prezentowanych przez grupę tricków, w tym najnowszy numer pt. HEAD DEFINITION oraz LAUNCHER Virtual Magic, wizualizacje multimedialne do wszystkich tricków, transmisję obrazu ze sceny na ekrany plazmowe. Wyjątkowość tego zestawu polega nie tylko na większej ilości instalowanego sprzętu, ale też m.in. na wykorzystaniu płachty białego materiału o wymiarach 6m x 3m wieszanego na przedniej rampie. Scena jest całkowicie wysłonięta. Widzowie nie wiedzą co umieszczone jest za kurtyną.

Spektakl grupy Metamorphosis zaczyna się wtedy od wizualizacji wyświetlanych na w/w „ekranie”. Kurtyna opada „odpalana” za pomocą elektromagnesów. Widzom ukazuje się scena.

Opcja ta zawiera następujące wyposażenie techniczne:

nagłośnienie do 1,5 kW, odtwarzacz CD, odtwarzacz DVD 2 sztuki, 8 sztuk świateł MAC 250 Krypton, 6 sztuk świateł PAR 64 LED, 14 sztuk naświetlaczy diodowych Pixelbar, dimmer 12ch, wytwornicę dymu JEM ZR12, wentylator, konsoleta Ma Lighting Grand , 2 reflektory PC, Profil ETC Junior 575, Strobo Martin Atomic 3000, 2 wieże VMB, 32 metry konstrukcji Eurotruss (krata), horyzont czarny 6m x 4m, mixer wizyjny Edirol, 5 monitorów plazmowych 42", projektor 4500 ansii obiektyw 0,8, kamera DV CAM, opadający ekran 6x3 na elektromagnesy.

Całość przedsięwzięcia daje możliwość przeniesienia się widzów w świat magii i „zdarzeń niemożliwych” w niespotykanej dotąd, przy pokazach iluzji, audiowizualnej oprawie na miarę naszych czasów.

Pokazy grupy Metamorphosis są jedynymi pokazami iluzji w Polsce, które wzbogacone są o wizualizacje i teledyski wyświetlane na ekranach.

Czas trwania: ok. 1 godzinyHISTORIA OFERTA MEDIA WYDARZENIA KLIENCI KONTAKT MAPA SERWISU

         *** Agencja interaktywna DynaSoft ***         
Strony HTML, witryny internetowe projektowane w oparciu o System Zarządzania Treścią DynaMap

Kliknij, aby otworzyć nowa stronę i dowiedzieć się więcej System Zarządzania Treścią DynaMap